Bioenergoterapia

Bioenergoterapia ma tyle samo zwolenników co i przeciwników. Terapia ta polega na pobudzeniu energii życiowej w człowieku przez innego człowieka czyli wpływaniu na jego nie tylko organy, ale można by powiedzieć duszę. My przedstawiciele medycyny naturalnej inaczej mówiąc “białej magii” wierzymy, że człowiek jest otoczony i wypełniony energią, która ulega zakłóceniom, a to wywołuje osłabienie organizmu, a w konsekwencji choroby. Niektórzy twierdzą, że człowiek ma duszę, inni wierzą, że oddziałuje na niego energia kosmiczna, inni nazywają to witalnością. Nie chodzi o to, żeby się nawzajem przekonywać do swoich racji, ale żeby sobie nawzajem pomagać, szanować się, dążyć do samodoskonalenia. W naszym gabinecie znajdziecie Państwo przede wszystkim dobrą atmosferę i życzliwość. Jeżeli obdarzycie nas Państwo również życzliwością i zaufaniem to możemy zagwarantować, że wyjdziecie od nas zawsze zadowoleni.

Bioenergoterapeuta przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki od 10.00-12.00. Bioenergoterapia pobudza poszczególne organy do samoregeneracji. Na jakiego rodzaju dolegliwości może pomoc ten rodzaj terapii?: bóle kostno-stawowe, dolegliwości przewodu pokarmowego, migreny, inne dolegliwości bólowe nieznanego pochodzenia. Nasz bioenergoterapeuta specjalizuje się właśnie w tych dziedzinach, jednakże ogólnie rzec biorąc ten rodzaj terapii ma nieograniczone możliwości w ramach oczywiście zdrowego rozsądku. Można zregenerować osłabioną wątrobę, ale nie wyleczyć z marskości, można wzmocnić nerki, ale nie walczyć samodzielnie z głęboką niewydolnością. Wreszcie, można popracować z kimś chorym na nowotwór jak wcześniej przejdzie chemioterapię lub radioterapię. Nasz bioenergoterapeuta jest właśnie takim przykładem połączenia medycyny tradycyjnej z medycyną naturalną i wyszedł w ciężkiej choroby nowotworowej obronną ręką – cofnęła się całkowicie. Medycyna naturalna sprawdziła się idealnie kiedy w połowie chemii osłabła wątroba i wysiadł układ pokarmowy, a leki nie dawały sobie rady. Zielarze i bioenergoterapeuci postawili go w tydzień na nogi i mógł wziąć kolejne dwie dawki chemii.

Podsumowując – nie oceniamy innych, ani ich metod. Uważamy, że ciężkie choroby jak nowotwór, choroba parkinsona, marskość wątroby czy epilepsja powinny być leczone przez specjalistów medycyny tradycyjnej, a medycyna naturalna powinna w tych przypadkach być jedynie uzupełnieniem. Nasze doświadczenie życiowe i zawodowe jedynie utwierdza nas w tym przekonaniu.

Do bioenergoterapeuty możecie się Państwo zapisać bezpośrednio, bez wcześniejszej wizyty u naturoterapeuty.