Dietetyka

Od maja 2022 roku w naszej ofercie znalazła się porada dietetyczna. Doradca dietetyczny z uprawnieniami z ziołolecznictwa i dyplomem czeladniczym z naturoterapii, przyjmuje do końca czerwca w środy od godz. 10 do 18.00. Z powodu dużego zainteresowania tą usługą, od lipca br. oprócz każdej środy, gabinet będzie czynny również w piątki od 10.00 do 15.00.

Czego możecie się Państwo spodziewać po wizycie w naszym gabinecie? Warto o tym wspomnieć, aby Wasze oczekiwania były spójne z tym co my oferujemy. Innymi słowy – żebyście nie wydali niepotrzebnie pieniędzy na wizytę.

Nie układamy diet wegetariańskich, ani wegańskich. Każda wizyta jest uzupełniana hipnozą i jest to kluczowy element naszej terapii. Dla tych, którzy nie mieli do czynienia z hipnozą, chcieliśmy nadmienić, że hipnoza nie polega na wprowadzeniu w jakiś głęboki trans pacjenta w którym będzie lewitował lecz jest to dawno używana technika wprowadzania sugestii do mózgu osoby nad którą się pracuje. O jakich sugestiach mowa w tym przypadku? Oczywiście o nawykach żywieniowych. Po rozmowie z doradcą żywieniowym, kładziecie się Państwo i po prostu odpoczywacie przy pracy wahadła radiestezyjnego. Większość sugestii otrzymujecie Państwo podczas samej rozmowy (wizyty).

Terapia opracowana przez nas zespół jest spójna z zaleceniami Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego i Światowej Organizacji Zdrowia. Nie interesują nas trendy na portalach społecznościowych. Nasza terapia jest ukierunkowana na konkretnego człowieka, a dobrane zioła oparte na wcześniejszym badaniu radiestezyjnym organizmu.

Cel terapii w pierwszym etapie to spadek masy ciała o 7% w ciągu 10 tygodni, w drugim etapie to spadek masy ciała o kolejne 12%. Do doradcy dietetycznego lub dietetyka trafiają osoby z nadwagą lub otyłością, które mają mało ruchu. Mobilizowanie więc tych osób do dużego wysiłku fizycznego nie jest więc dobrym pomysłem bo ich organizmy takie nagłe zmiany po prostu odrzucą. Nie liczcie też Państwo na gotowe jadłospisy, które każemy Wam rygorystycznie przestrzegać i przygotowywać specjalistyczne dania spędzając w kuchni połowę dnia. Dlaczego? Dlatego, że większości z Was znudzi się to po 2 tygodniach. Nie chodzi o znalezienie diety “cud”, ani stosowania nie daj Boże głodówek. Czemu ma służyć redukcja masy ciała? Zdrowiu i tylko zdrowiu. Szybka utrata masy ciała po pierwsze nie jest zdrowa, po drugie pacjent w większości przypadków (to potwierdzają naukowe badania) wraca do swojej wagi lub wagi wyższej niż miał przed stosowaniem diety. O co więc chodzi? Chodzi o nawyki żywieniowe. Jak je zmienimy to zaczniemy stopniowo tracić kilogramy. To jest właśnie cel naszej terapii. Regularna, spokojna praca nad naszymi nawykami życia codziennego.

Koszty terapii – terapia trwa 17 tygodni, w tym okresie spotykamy się 9 razy. Każda wizyta kosztuje 95 zł. Taka promocyjna cena będzie obowiązywała do końca marca 2023 roku i na pewno się nie zmieni.

Zapraszamy do wypróbowania innej terapii odchudzającej – na odległość.