Leczenie na odległość

To oferta praktycznie dla wszystkich. Tanio, bez wychodzenia z domu, ale … jest jedno ale. Do skutecznego leczenie na odległość jest potrzebny odpromiennik za 180 zł poprzez, który urządzeniem radiestezyjnym naturoterapeuta prześle Państwu energię. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda używana przez wiele osób zajmujących się leczeniem na odległość.

Tygodniowa terapia (codziennie) kosztuje u nas 45 zł

Przykładowy koszt leczenia bólu kręgosłupa (zwyrodnienia, rwa kulszowa):

-zakup odpromiennika – 180 zł

– około 21 zabiegów zdalnych codziennie (3 tygodnie) – 45 x 3 = 135 zł

Razem: 315 zł bez ruszania się z domu, bez dodatkowych leków i zabiegów!!!

Przykładowy koszt leczenia depresji to około 350 zł!

—-

Jak rozpocząć leczenia na odległość?

Wpłacacie 180 zł (plus opłata za przesyłkę i ilość zabiegów) na konto Gabinet Indygo 77 2490 0005 0000 4530 1366 6190 z podaniem imienia nazwiska, daty urodzenia oraz numeru telefonu. Po wpłynięciu opłaty za kurację, otrzymacie SMS z prośbą o podanie adresu do wysyłki i terminów zabiegów. To Wy decydujecie kiedy mają się one odbyć i Wy ustalacie ich częstotliwość. Najlepiej gdyby terapia odbywała się w godzinach wieczornych kiedy jesteście już wyciszeni. Kładziemy się i relaksujemy przez około 15 minut. Jesteśmy do Waszej dyspozycji całą dobę. Nie ma więc dla nas znaczenia na którą godzinę zaplanujecie zabieg.

Do kwoty 180 zł doliczamy odpowiednio:

Wysyłka pocztą (list polecony) – 6,8 zł ( łączna suma do wpłaty 186,80 zł) + ilość zabiegów po 45 zł

Wysyłka do paczkomatu Inpost – 14,69 ( łączna suma do wpłaty 194,69 zł) + ilość zabiegów po 45 zł

Później uiszczacie jedynie opłaty za terapie tygodniowe czyli 45 zł za tydzień.

Wszystkie usługi możecie kupić w naszym sklepie https://sklep.gabinetindygo.pl/

—-

Zawsze przy przelewie i kontakcie z nami wysyłajcie swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu.

Ważne!!!

Nie podejmujemy się na przykład leczenia nowotworu! Nie podejmujemy się leczenia chorób gdzie jest niezbędna operacja jak przepuklina, zapalenie otrzewnej czy wszelkiego rodzaju złamania. Nie leczymy epilepsji, chorób psychicznych i wad wrodzonych jak Zespół Downa. Podsumowując – nie bierzemy pieniędzy wówczas gdy nie jesteśmy pewni wyników leczenia!

Specjalizujemy się w:
leczeniu depresji, układu pokarmowego, układu kostnego i mięśniowego, wszelkich dolegliwości bólowych, leczeniu chorób pasożytniczych, układu oddechowego oraz wszystkich innych, które nie zostały wymienione w wyłączeniach powyżej.

Oprócz kosztu terapii nie doliczamy żadnych innych opłat.

Kontakt, zapytania, wątpliwości

Preferujemy kontakt mailowy kontakt@gabinetindygo.pl . Na terenie całej Polski będziecie mogli niedługo znaleźć naszych przedstawicieli, którzy będą Waszymi bezpośrednim opiekunami.