Konsultacja z naturoterapeutą

Od czerwca 2023 wprowadziliśmy usługę konsultacji online przez telefon. Do Waszej dyspozycji jest naturoterapeuta z dyplomem państwowym, posiadający uprawnienia z ziołolecznictwa, dietetyki, akupresury, bioenergoterapii i radiestezji.

Konsultacja trwa ok 20 minut (nieraz dłużej w zależności od potrzeb) i kosztuje 60 zł. Podczas rozmowy nasz specjalista dobierze dla Was odpowiednią mieszankę ziół, maść przeciwbólową, w razie potrzeby rodzaj miodu. Będziecie mogli zadać pytania na temat codziennej diety – rodzaju używanego oleju, porozmawiacie o ilości wypijanej dziennie wody. Maści i zioła produkujemy sami i wyślemy Wam pod wskazany adres drogą pocztową, przez kuriera lub do paczkomatu. Maści nie przekraczają ceny 30 zł, mieszanki ziołowe oscylują w cenie 20 zł.

W czym się specjalizujemy? Przede wszystkim w bólach kostno-stawowych, depresji, chorobach układu pokarmowego, cukrzycy, nadciśnieniu. Mamy sporo osiągnięcia w leczeniu reumatoidalnego zapalenia stawów i stanach po udarowych. Mamy opracowaną własna terapię odchudzającą https://sklep.gabinetindygo.pl/odchudzanie-na-odleglosc-p-4.html

Jak to działa?

W naszym sklepie https://sklep.gabinetindygo.pl/konsultacja-z-naturoterapeutom-p-3.html zakupujecie konsultacje. W ciągu dwóch dni zadzwonimy do Was.

Zawsze przy zamówieniu podawajcie swój numer telefonu, abyśmy mogli zadzwonić i umówić Was na rozmowę z naturoterapeutą w dogodny dla Was terminie.

Kontakt, zapytania, wątpliwości

Preferujemy kontakt mailowy kontakt@gabinetindygo.pl , ale jesteśmy do waszej dyspozycji również pod numerem telefonu 695 250 129.—-