Leczenie na odległość

To oferta praktycznie dla wszystkich. Tanio, bez wychodzenia z domu, ale … jest jedno ale. Do skutecznego leczenie na odległość jest potrzebny odpromiennik za 120 zł poprzez, który urządzeniem radiestezyjnym naturoterapeuta prześle Państwu energię. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda używana przez wiele osób zajmujących się leczeniem na odległość.

Jedna sesja takiego leczenia kosztuje u nas 45 zł (obecnie promocja – 50% = 22,5 zł). Ze zrozumiałych względów musimy najpierw dokonać analizy Waszego organizmu, i zakwalifikować do leczenia. Taka kwalifikacja jest u nas bezpłatna.

Co leczymy i jakie są tego koszty w przypadku leczenia na odległość:

Leczymy wszelkiego rodzaje bóle kostno-stawowe czyli kręgosłupy, kolana, barki. Skutecznie leczymy depresję (do wyboru zioła spożywane jako napar lub podawane zdalnie przez specjalne urządzenia). Poza tym mamy ogromne doświadczenie w leczeniu układu pokarmowego i oddechowego. Umiemy skutecznie leczyć na odległość nadwagę i otyłość, a także pasożyty.

Przykładowy koszt leczenia bólu kręgosłupa (zwyrodnienia, przepukliny):

-zakup odpromiennika – 120 zł (cena promocyjna)

– kwalifikacja do terapii – 0 zł

– około 6 zabiegów zdalnych w odstępach co 3 dni – 45 x 6 = 270 zł (obecnie promocja – 50%)

Razem: 390 zł bez ruszania się z domu, bez dodatkowych leków i zabiegów!!!

Przykładowy koszt leczenia depresji to około 480 zł!

Jak zarejestrować się do leczenia na odległość?

Na numer 695 250 129 lub e-mail kontakt@gabinetindygo.pl wysyłamy wiadomość która musi zawierać:

imię, nazwisko i datę urodzenia

Chorobę (dolegliwości), które chcecie Państwo wyleczyć.

Następnie czekamy na kwalifikację do leczenia, orientacyjny czas kuracji i wycenę – otrzymacie odpowiedź TAK lub NIE. Jeżeli otrzymacie odpowiedź TAK, wraz z wyceną, wpłacacie całość na konto Gabinet Indygo 77 2490 0005 0000 4530 1366 6190 znowu z podaniem imienia nazwiska i daty urodzenia, ale tym razem musicie podać jeszcze adres na który mamy wysłać odpromiennik. Po opłaceniu terapii możecie już wysłać terminy zabiegów. To Wy decydujecie kiedy mają się one odbyć. Zawsze są dwa zabiegi w tygodniu, najlepiej gdyby terapia odbywała się w godzinach wieczornych kiedy jesteście już wyciszeni. Kładziemy się i relaksujemy przez około 15 minut. Jesteśmy do Wasze dyspozycji całą dobę. Nie ma więc dla nas znaczenia na którą godzinę zaplanujecie zabieg.

Zawsze przy kontakcie z nami wysyłajcie swoje imię, nazwisko i datę urodzenia.

Przy dłuższych terapiach, rozbijamy wpłatę na raty. Jeżeli otrzymacie odpowiedź NIE oznacza to, że nie podejmujemy się leczenia. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy leczenia bez podania przyczyn, ale generalnie odmawiamy wówczas gdy nie jesteśmy pewni, że uda nam się daną chorobę wyleczyć. Nie podejmujemy się na przykład leczenia nowotworu złośliwego bez chemii! Nie podejmujemy się leczenia chorób gdzie jest niezbędna operacja jak przepuklina czy wszelkiego rodzaju złamania. Owszem zajmujemy się rehabilitacją po operacjach, ale w takim przypadku leczenie na odległość odpada. Konieczna jest osobista wizyta w naszym gabinecie. Podsumowując – nie bierzemy pieniędzy wówczas gdy nie jesteśmy pewni wyników leczenia!

Oprócz kosztu terapii nie doliczamy żadnych innych opłat.

Gwarancja skuteczności

Jesteśmy pewni swoich umiejętności dlatego wprowadziliśmy gwarancję skuteczności w leczeniu na odległość, która zadziała w przypadku kiedy po skończeniu pakietu oszacowanego na początku czyli po wykorzystaniu wszystkich sesji, ból nadal w jakimś stopniu będzie w leczonym miejscu występował. Wówczas kontynuacja leczenia jest darmowa, aż do skutku. Podobną zasadę wprowadziliśmy w naszym gabinecie. Szacujemy ilość i koszt zabiegów, a gdy dolegliwości nie ustąpią, kontynuujemy terapię bezpłatnie. Bardzo rzadko się to zdarza, ale się zdarza, zwłaszcza kiedy nie stosujecie się Państwo do naszych zaleceń i nadmiernie obciążacie leczony obszar. Mimo wszystko bierzemy taką odpowiedzialność na siebie.

Kontakt, zapytania, wątpliwości

Preferujemy kontakt mailowy kontakt@gabinetindygo.pl . Macie wtedy Państwo pewność, że odpowie osoba, która jest Państwu dedykowana i zna historię Państwa relacji z nami.