Odchudzanie na odległość

Otyłość i nadwaga są przyczynami wielu poważnych chorób. Z czasem powodują choroby układu kostnego, nadciśnienie czy choroby układu krążenia. Wymówka, że jest nam z otyłością dobrze, oznacza, że nie możemy sobie z tym problemem dać rady. Nikomu nie jest dobrze z bólami pleców i kolan i kiedy ma problemy z wejściem po schodach. Kłopot w tym, że z nadwagą ciężko dać sobie radę ponieważ niekiedy są to złe nawyki, które towarzyszą nam od lat, a niekiedy mamy to najzwyczajniej w genach. Tak, tak … Wśród osób tworzących ten program terapii, są takie, które z problemem nadwagi borykają się na co dzień. Wiemy więc jak szczupłym osobom łatwo jest powiedzieć – “schudnij”, “mniej jedz”, albo klasyczne “zacznij się ruszać”. Jeżeli mamy problemy z kręgosłupem i prowadzimy siedzący tryb życia to nagłe ćwiczenia na siłowni oprócz zakwasów i bóli pleców, niewiele nam dadzą. Przede wszystkim chodzi o nasz mózg – żeby zmienił upodobania, nawyki.

Oddajemy w Wasze ręce terapię poprzez radiestezję. W sumie nie wymyśliliśmy nic nowego. Jony ziół czy jony kamieni szlachetnych radiesteci przesyłają od dziesiątek lat za pomocą urządzeń radiestezyjnych. My jedynie unowocześniliśmy tą metodą dokładając do terapii kartę magnetyczną z odbiornikiem. Tak zwany odpromiennik, odbiera sygnał z naszych urządzeń radiestezyjnych i przesyła do danego organizmu. O dziwo, odległość nie ma tu znaczenia.

Jak to działa?

Zakupujemy kartę za 180 zł (wystarczy nam na 2 lata) i wykupujemy abonament w cyklach miesięcznych. Jeden cykl miesięczny kosztuje 38 zł, tak więc kuracja miesięczna kosztuje 38 zł. To nowa usługa, aczkolwiek wyniki jak dotychczas są bardzo dobre, bo nie znalazła się na razie żadna osoba, której waga by nie spadła! Ile mamy stracić na wadze? Program jest opracowany na 5% masy ciała w pierwszych dwóch miesiącach. Czy to dużo czy mało, oceńcie sami. Co, jeżeli nie stracę nic na wadze? Jeżeli nie stracicie na wadze nic w ciągu pierwszych dwóch miesięcy kuracji, oznacza to, że mieliście w tym czasie jakieś wydarzenia w życiu, które źle wpłynęły na Wasz układ nerwowy. W takich sytuacjach terapia się wyłącza samoistnie. W innych przypadkach działa zawsze. Trzeba jednak podkreślić, że sam odpromiennik dobrze wpływa na nasz organizm, a zwłaszcza na układ nerwowy. Pieniądze wydane więc na sam odpromiennik nigdy nie będę pieniądzmi wyrzuconymi w błoto i zawsze będziecie mieli z tego korzyść dla Waszego zdrowia.

Nie przejmujcie się brakiem spadki wagi w pierwszym miesiącu. Wasz organizm się dostosuje i po 3-4 tygodniach waga zacznie spadać.

Kolejne zalety odpromiennika

Jak już się przekonacie, że radiestezja działa, to zapraszamy do działu Leczenie na odległość. Ta sama karta, którą zakupicie do terapii odchudzającej, może Wam też pomóc w pozbyciu się wielu schorzeń i dolegliwości bólowych. Oprócz wspomnianych funkcjonalności, odpromiennik ma też funkcję niwelowania promieniowania z telefonów komórkowych, laptopów i innych urządzeń, które podobne fale emitują. Karta niweluje także szkodliwe promieniowanie cieków wodnych i została pod tym kątem zbadana wielokrotnie przez różne profesjonalne firmy z tej branży.

Jak zacząć do odchudzania na odległość?

Wpłacacie 180 zł (plus opłata za przesyłkę i ilość cykli miesięcznych) na konto Gabinet Indygo 77 2490 0005 0000 4530 1366 6190 z podaniem imienia nazwiska, daty urodzenia oraz numeru telefonu. Po wpłynięciu opłaty za kurację otrzymacie SMS z prośbą o podanie adresu do wysyłki. Do kwoty 180 zł doliczamy odpowiednio:

Wysyłka pocztą (list polecony) – 6,8 zł ( łączna suma do wpłaty 186,80 zł) + ilość cykli miesięcznych po 38 zł

Wysyłka do paczkomatu Inpost – 14,69 ( łączna suma do wpłaty 194,69 zł) + ilość cykli miesięcznych po 38 zł

W późniejszych miesiącach uiszczacie jedynie opłaty za cykl miesięczny czyli 38 zł.

Cykl miesięczny terapii odchudzającej – 38 zł – sugerujemy przy pierwszej wpłacie uiścić opłatę za 2 miesiące, ale oczywiście decyzja należy do Was jak długo chcecie tracić na wadze.

Zawsze przy przelewie i kontakcie z nami wysyłajcie swoje imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu.

Kontakt, zapytania, wątpliwości

Preferujemy kontakt mailowy kontakt@gabinetindygo.pl . Na terenie całej Polski będziecie mogli niedługo znaleźć naszych przedstawicieli, którzy będą Waszymi bezpośrednim opiekunami.

Uwagi

Jeżeli jest przed Wami ciężki egzamin, zmiana pracy czy inne stresujące sytuacje to nie decydujcie się w Tym czasie na kurację odchudzającą. Odchudzanie podrażnia zawsze lekko układ nerwowy. Jeżeli Wasz układ nerwowy osłabnie o ponad 12% to kuracja odchudzająca automatycznie jest przez nas wyłączana. Priorytetem dla nas wszystkich musi być bowiem ogólnie dobry stan Waszego organizmu. Przy normalnym trybie życia spadki wydajności układu nerwowego sięgają maksymalnie około 10 %. Nasza kuracja obciąża go w około 3% więc będziemy się prawie codziennie mieścili w normie. Jeżeli rozstajecie się z partnerem lub utraciliście na przykład bliską osobę to zaburzenia w układzie nerwowym sięgną nawet 30-35%. Nie ma tu więc mowy o odchudzaniu bo rozstroi Wam to organizm. Musimy więc poczekać, aż nasz układ nerwowy wróci do normy. Trwa to zwykle około miesiąca w normalnym trybie życia. Zaczynamy więc odchudzanie jak nasze życie wraca do normy, do codzienności.