Odpromienniki

Oddajemy w Państwa ręce serię odpromienników wykonanych przez najwyższej klasy specjalistów na świecie w tej dziedzinie. Zespół wraz z kooperatorami był dopasowywany przez wiele lat i dał nadspodziewane wyniki, o czym się Państwo przekonacie używając naszych produktów. Poniżej lista oferowanych przez nas odpromienników:

Kwadrat Życia
Kwadrat Życia to nowość na rynku. Jest to zestaw czterech unikalnych kart magnetycznych, które mają za zadanie zastąpić działanie dostępnych na rynku piramid szkieletowych wykonanych z aluminium. Karty rozstawiamy w kwadracie od 1,5 m do 4 m długości każdego boku, tworząc przestrzeń w której człowiek ma poczuć wyjątkowo, zrelaksować się, zapomnieć o codziennych troskach. Porównując ten unikalny zestaw z wymienionymi wcześniej piramidami nie można nie wspomnieć o zaletach gabarytowych. Zakup piramidy to nie tylko spory koszt, ale kłopot ze składaniem i rozkładaniem, a i miejsce musi być do tego odpowiednie. Ciężko bowiem rozłożyć piramidę w mieszkaniu, a nie każdy ma ogródek. Pobierz opis i instrukcję.

Cieki wodne
Oddajemy w Państwa ręce odpromiennik niwelujący oddziaływanie cieków wodnych, siatek globalnych (szwajcarskich) i uskoków geologicznych w mieszkaniach i innych obiektach. Takie anomalia w mieszkaniu czy biurze wywołują w organizmie ludzkim bóle głowy bezsenność, bóle kostno-stawowe i podrażnienia układu nerwowego. Ciągłe przebywanie w takim miejscu może doprowadzić do wielu chorób.
Czy powinniśmy więc na wszelki wypadek zakupić sobie do domu taki odpromiennik? Odpowiedź brzmi Nie!. Po co niepotrzebnie wydawać pieniądze. Jeżeli śpicie Państwo dobrze i nie macie wyżej wymienionych objawów to z pewnością nie jest Wam taki odpromiennik potrzebny. Jeżeli macie podejrzenia co do istnienia jakichś zaburzeń w Waszym miejscu pracy lub zamieszkania to jak najbardziej się Wam on przyda i polepszy standard życia. Pobierz opis i instrukcję.

Elektronika
Odpromiennik przystosowany do niwelowania zakłóceń emitowanych przez urządzenia elektroniczne jak telefony, routery. laptopy, tablety, kuchenki mikrofalowe itp. Po wprowadzeniu sieci 5G (jak wynika z badań) natężenie emisji promieniowania z naszych telefonów wzrosła. I to szczególnie z myślą o telefonach został stworzony ten wysokiej klasy odpromiennik. Niektóre osoby w ogóle nie odczuwają jakichkolwiek skutków działania na nich używania telefonu. U innych osób, które cierpią na nadwrażliwość elektromagnetyczną pojawiają się bóle głowy, rąk czy zawroty głowy lub ciągłe uczucie zmęczenia. W Wikipedii możemy przeczytać, że szkodliwe działanie telefonów komórkowych na organizm ludzki nie zostało naukowo potwierdzone, ale jak zwykle to, że ktoś tego naukowo nie udowodnił nie oznacza, że to nie istnieje. Pobierz opis i instrukcję.

Personalny
Dlaczego odpromiennik personalny, a nie osobisty? Większość odpromienników osobistych dostępnych na rynku to odpromienniki, które mają być dostosowane do wszystkich ludzi. Naszym zdaniem, odpromiennik musi być dostosowany do potrzeb danego organizmu. Do jego słabych stron, do jego indywidualnych dolegliwości, a co najważniejsze uwzględniający już dobrane leki. Dlatego oddajemy w Państwa ręce ten unikalny produkt, który z pewnością poprawi jakość Państwa życia i na pewno zmieni poglądy dotyczące leczenia na odległość. Tak, ten produkt to właśnie nowa forma leczenia na odległość. Każdy odpromiennik jest dopasowany do jego posiadacza i jest tak zaprogramowany (naładowany energią), aby przez okres dwóch lat skutecznie dbać o Państwa zdrowie, ale też skutecznie chronić przed czynnikami zewnętrznymi, podnosząc stale aurę ochronną organizmu, inaczej mówiąc zwiększać jego odporność.

Odpromiennik OP-5 Pobierz opis

Jak działa leczenie na odległość? Abyśmy mogli skutecznie leczyć Państwa na odległość, taki odpromiennik jest niezbędny. To właśnie poprzez niego przesyłamy przy pomocy urządzeń radiestezyjnych jony ziół, jony kamieni szlachetnych czy chromoterapię. Proszę sprawdzić przed zakupem jak wygląda leczenie na odległość i ile kosztuje 30 minutowy zabieg.

Ochronny
Często się zdarza, że niektóre osoby działają na nasz organizm ożywczo, czujemy się przy nich szczęśliwi, przy innych zaś jest zupełnie odwrotnie. I to właśnie z myślą o tych drugich stworzyliśmy odpromiennik ochronny. Niestety często mówimy, że nie odbieramy z innych człowiekiem na „tych samych falach”. Niestety tak jest. Przy niektórych osobach czujemy się spięci, ciężko nam się skupić, chcielibyśmy jak najszybciej wyjść. Nasze badania potwierdzają, że osoby, które nie pasują do siebie energetycznie, wywołują u siebie nawzajem różne nieprzyjemne odczucia. Czy to oznacza, że ja jestem dobry, a on zły, albo odwrotnie? Niekoniecznie. Druga osoba może być również dobrym człowiekiem i nigdy innej osoby, ani zwierzęcia by nie skrzywdziła. Po prostu do siebie nie pasujecie energetycznie.
Jeżeli jest to jakaś dalsza rodzina lub dalszy znajomy z którymi nie musimy mieć kontaktu to po prostu ich unikamy. A co jeżeli to jest ktoś z bliższej rodziny na przykład teściowa  lub szef w pracy? Wtedy zamiast się męczyć, wystarczy zakupić właśnie ten odpromiennik. Po około tygodniu czasu zobaczycie widoczne efekty, które przejdą Wasze najśmielsze oczekiwania. Proszę nie mylić tego odpromiennika z ochroną przeciwko ciekom wodnym czy personalnymi, które mają poprawić nasz stan zdrowia. Tutaj takich efektów nie będzie. To jest odpromiennik wyłącznie nastawiony na zmianę energii ludzkiej nie pasującej do siebie. Jeżeli energia w stosunku do innego człowieka jest na poziomie np. -31% to ten odpromiennik ma ją wykryć i zamienić docelowo na +1% do +10%. Pobierz opis i instrukcję.

Samochodowy
Odpromiennik samochodowy jest przeznaczony zwłaszcza dla osób, które często podróżują autem lub są zawodowymi kierowcami na przykład Tirów. Ochroni on nas od promieniowania cieków wodnych, siatek globalnych (szwajcarskich) uskoków geologicznych i innych anomalii, które występują podczas podróży. Często kierowcy skarzą się, że po nocy przespanej na jakimś parkingu, zaczęły ich boleć kości, stawy, są zmęczeni po nocy. Są też miejsca gdzie podczas jazdy nagle chce nam się spać chociaż się wyspaliśmy i jest środek dnia. Wszystkie takie zakłócenia są w jakimś procencie również odpowiedzialne za wypadki na drogach. Pobierz opis i instrukcję.

Cennik

Kwadrat Życia – 540 zł (zestaw)
Cieki wodne – 79,5 zł / sztuka
Elektronika – 99,5 zł / sztuka
Personalny OP-4 – 180 zł / sztuka
Samochodowy – 99,5 zł / sztuka
Ochronny – 40 zł / sztuka