Strefa relaksu

Alfa Złota

Wprowadzenie organizmu w stan alfa poprzez narzędzia radiestezyjne. Innymi słowy to głęboki relaks, którego rzadko można doznać w branży usługowej. Nasz mózg, a za nim ciało, znajduje się w błogim stanie, czujemy się zrelaksowani i szczęśliwi. Tak można w skrócie opisać doznania, które czekają na Was podczas tego zabiegu. Jest to dość unikalna usługa ponieważ radiestezja kojarzy nam się z poszukiwaniem cieków wodnych czy do diagnostyki związanej z naszym zdrowiem. Czy głęboki relaks może wpłynąć na nasze zdrowie? Oczywiście, że tak! Ci z Państwa, którzy nas często odwiedzają już się przekonali o unikalności naszych usług. Ci, którzy z niedowierzaniem podchodzą do takich metod, na pewno się do nich przekonają właśnie po takich głębokich doznaniach relaksacyjnych. W przypadku Alfy Złotej, pracuje z Państwem radiesteta używając wahadła radiestezyjnego współpracującego z innymi dwoma urządzeniami.

Alfa Biała

Alfa Biała nie różni się znacząco od Alfy Złotej. Doznania głębokiego relaksu są bardzo zbliżone. W tej usłudze pracuje z Wami bioenergoterapeuta, trzymając ręce na wysokości waszego splotu słonecznego.

Alfa Diamentowa

Alfa Diamentowa to można by rzec – połączenie Alfy Białej i Złotej. W stan głębokiego relaksu wprowadzi nas między innymi wahadło z wbudowanym diamentem Herkimer oraz urządzenie do chromoterapii czego nie znajdziecie w pozostałych Alfach. Ten zabieg obsługuje osoba, która jest jednocześnie radiestetą, bioenergoterapeutą i osobą o bardzo wysokiej aurze osobistej. Zabieg ten może więc oprócz głębokiego relaksu pobudzić Wasze organizmy do lepszej pracy w ogólnym tego słowa znaczeniu.

Relaksacja Szafirowa

To rodzaj relaksu w którym działają same urządzenia bez pracy osób z obsługi. Kilka połączonych ze sobą urządzeń radiestezyjnych oraz szafiry, wprowadzają nasze ciało w stan relaksacji. W przeciwieństwie do relaksacji Alfa, skupiamy się tu wyłącznie na mięśniach w celu ich maksymalnego rozluźnienia.

Relaksacja Diamentowa

Inna odmiana Relaksacji Szafirowej. Tutaj zamiast szafirów dokładane jest urządzenie do chromoterapii, a zamiast tzw. baterii piramid dwa dość cenne wahadła z kolekcji BAJ w tym wahadło z wbudowanym diamentem Herkimer.

Muśnięcie Anioła

To relaksacja, która łączy w sobie relaksację i wprowadzanie mózgu w stan Alfa. Doznania są unikalne i praktycznie nie zdarzają się dwa podobne do siebie zabiegi. Dużo pracy energią i Wahadłem Archanielskim firmy Baj, a także zintegrowanie wielu urządzeń radiestezyjnych zdaniem naszych Klientów jest warte swojej dość wysokiej ceny.

Miedziana Aura

Chociaż ta usługa znajduje się w dziale relaksacji to w dużym stopniu jest zabiegiem raczej uzdrawiającym. Połączenie relaksacji ze stożkami miedzianymi i wieloma urządzeniami radiestezyjnymi daje naprawdę dużego “kopa” naszemu organizmowi. Oprócz relaksacji mięśni i rozluźnieniu układu nerwowego, oddziałujemy miedziom na nasz układ krwionośny i układ kostny. Piramidy i wahadła wchodzą w swego rodzaju rezonans z miedzią i w szybkim czasie rozprowadzają ją w naszym organizmie. Zabieg dedykowany osobom z problemami kostno-stawowymi, dlatego cena tego zabiegu jest niższa od innych z tego działu. Zabieg jest trochę krótszy niż inne bo udało nam się zsynchronizować urządzenia w taki sposób, że miedź rozchodzi się w mgnieniu oka. Terapia ta jest dość tania, a zarazem skuteczna. Często więc będziemy Państwu sugerować ją w zamian za wizytę u naturoterapeuty, która jest bądź co bądź dwa razy droższa.

Masaż antycelulitowy-odchudzający bańką chińską

Masaż trwa 40 minut i obejmuje następujące partie ciała: Tylna część ud, pośladki, przednia część ud, brzuch. Masaż bańką chińską ujędrnia ciało likwidując u kobiet tzw. skórkę pomarańczową na udach i pośladkach, poprawia przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową i działa relaksująco na cały organizm gdyż podobnie jak masaż tradycyjny poprawia krążenie krwi w organizmie. Masaż bańką chińską nie pozostawia żadnych śladów, a już na pewno siniaków. Jeżeli po masażu bańką chińską zostały Państwu kiedykolwiek siniaki to znaczy, że był on nieprawidłowo wykonany.

Przeciwwskazania: skóra naczynkowa, problemy z układem krążenia, żylakami, nadciśnieniem tętniczym czy różnymi chorobami serca.

Masaż pleców bańką chińską

Masaż trwa 30 minut i skupia się wyłącznie na plecach. Masaż wykonywany się kilku etapach według ściśle określonych schematów. Ten zabieg zawsze wykonują osoby z odpowiednimi uprawnieniami. Ma on pozostawić po sobie uczucie relaksacji i odprężenia.

Przeciwwskazania: skóra naczynkowa, problemy z układem krążenia, żylakami, nadciśnieniem tętniczym czy różnymi chorobami serca.

Lifting twarzy bańką chińską

Masaż twarzy wykonywany jest specjalnymi bańkami przy zastosowaniu naturalnego olejku z werbeny i korzenia arcydzięgla. Zalety masażu: ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki, pobudza produkcję kolagenu, działa kojąco na cały organizm.

Przeciwwskazania: skóra naczynkowa, inne choroby skóry.

Masaż Kobido
Masaż Kobido to starojapońska sztuka relaksacji, która powstała z połączenia systemu Anma i akupunktury. Kiedyś był to zabieg z którego korzystali nieliczni, bardzo zamożni Japończycy, dzisiaj jest dostępny na całym świecie, ale w różnych formach. W odróżnieniu do masażu zachodniego, który działa dość powierzchownie, Kobido przenika do najgłębszych zakątków głowy, również do układu nerwowego. Dzięki swoim specyficznym cechom potrafi więc zastąpić wiele zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych różnego rodzaju urządzeniami. Potrafi – co najważniejsze – zastąpić wstrzykiwanie kolagenu, ponieważ jego unikalność polega właśnie na wytwarzaniu w naturalny sposób tego białka w organizmie.

Nasza specjalistka od masażu Kobido, wykonuje również masaż bańkami, który jest idealnym uzupełnieniem masażu Kobido i wywodzi się z techniki Kyukaku. Znajdziecie więc u nas pakiet łączący te dwie usługi w jedną niepowtarzalną kurację odmładzającą. Masaż wykonywany jest przy użyciu naturalnych olejków ziołowych. W naszym gabinecie nie znajdziecie produktów zawierających chemiczne zamienniki lub ulepszacze. W tym przypadku w składzie znajdziecie między innymi: korę wierzby, werbenę, kocankę czy korzeń wilżyny. Ponieważ ta starojapońska technika opiera się przede wszystkim na regulacji przepływu energii w organizmie, uzupełnieniem naszego zabiegu, stosowanym na zakończenie, jest chromoterapia skóry twarzy, specjalnym wahadłem radiestezyjnym.

Przeciwwskazania do zabiegu:

stany zapalne skóry
skóra naczynkowa
rany na skórze
wysokie nadciśnienie tętnicze
gorączka

Cena: 150 zł | 45 minut

Pakiet odmładzający: Kobido + Kyukaku + chromoterapia na bazie naturalnych olejków z ziół
Proponujemy Państwu unikalną terapię, która łączy w sobie te trzy rodzaje oddziaływania na skórę twarzy, układ nerwowy, limfatyczny, a nawet kości, pobudzający wytwarzanie kolagenu w sposób całkowicie naturalny! Cała terapia składa się z 18 zabiegów w tym dziewięciu Kobido i dziewięciu bańkami do twarzy, wszystko uzupełnione każdorazowo zabiegiem chromoterapii. Cena pakietu przy płatności z góry 1350 zł. Cena standardowa 1812 zł.