Strefa relaksu

Masaż bańką chińską

Masaż trwa 50 minut i obejmuje następujące partie ciała: Tylna część ud, pośladki, przednia część ud, brzuch i plecy dla kobiet oraz plecy i brzuch dla mężczyzn. Masaż bańką chińską ujędrnia ciało likwidując u kobiet tzw. skórkę pomarańczową na udach i pośladkach, poprawia przemianę materii, redukuje tkankę tłuszczową i działa relaksująco na cały organizm gdyż podobnie jak masaż tradycyjny poprawia krążenie krwi w organizmie. Masaż bańką chińską nie pozostawia żadnych śladów, a już na pewno siniaków. Jeżeli po masażu bańką chińską zostały Państwu kiedykolwiek siniaki to znaczy, że był on nieprawidłowo wykonany.

Przeciwwskazania: skóra naczynkowa, problemy z układem krążenia, żylakami, nadciśnieniem tętniczym czy różnymi chorobami serca.

Lifting twarzy bańką chińską

Masaż twarzy wykonywany jest specjalnymi bańkami przy zastosowaniu naturalnego olejku z werbeny i korzenia arcydzięgla. Zalety masażu: ujędrnia skórę, redukuje zmarszczki, pobudza produkcję kolagenu, działa kojąco na cały organizm.

Przeciwwskazania: skóra naczynkowa, inne choroby skóry.

Hipnoza relaksacyjna

Hipnoza to jedna z najskuteczniejszych metod rozwiązywania problemów związanych z psychiką. W naszym gabinecie stosujemy ją przy kuracjach odchudzających czy walce z nałogami. W tym przypadku mamy spędzić 30 minut w błogim relaksie przy muzyce, która oczyści nasz umysł z niepotrzebnych rzeczy, które blokują nam zwykłą codzienność i wywołują stres. To rodzaj relaksu, do którego na pewno będziecie chcieli wrócić.
Dla przypomnienia – nie istnieje na świecie hipnoza, która potrafiłaby wprowadzić człowieka w taki trans w którym nie mógłby on kontrolować swojego ciała i umysłu. Hipnoza ma wywołać zawsze po prostu pozytywne myśli, które w przypadku relaksu są krótkotrwale, a w przypadku walki z otyłością czy nałogami, mają za zadanie likwidację złych nawyków. W naszym gabinecie to zawsze Państwo decydujecie kiedy skończycie hipnozę.