Współpraca

Oferta dla osób fizycznych i prowadzących działalność gospodarczą

Dodatkowe stałe dochody bez ruszania się z domu? Jeżeli szukacie dodatkowego, łatwego dochodu to nasza oferta powinna Was zainteresować.

Jesteśmy producentem odpromienników wykonanych z kart magnetycznych, przy pomocy których umiemy przesyłać fale bioenergoterapeutyczne za pomocą urządzeń radiestezyjnych. Umiemy zatem poradzić sobie z wszelkiego rodzaju dolegliwościami bólowymi, problemami z układem trawiennym, depresjami, i to bez względu na odległość. Zajmujemy się też skutecznie odchudzaniem na odległość.

Zanim uznacie to za bzdury, zakupcie dla siebie jedną taką kartę. Zgodnie z prawem, które również my przestrzegamy, macie 14 dni na odesłanie produktu jeżeli nie spełni Waszych oczekiwań.

Jak to działa ?

Zakładamy konto na http://sklep.gabinetindygo.pl i wysyłamy mail na kontakt@gabinetindygo.pl prośbę o zapisanie do Programu Partnerskiego, podając swój login. Jako Klient VIP otrzymacie rabat, który będzie upoważniał Was do zakupów ze zniżką 30% odpromienników i wszelkich rodzajów terapii świadczonych przez naszą firmę na odległość. Trzeba pamiętać, że nasze usługi i produkty są ściśle dopasowane do konkretnej osoby. Przy zamówieniu leczenia (odchudzania) na odległość musimy więc w tytule przelewu otrzymać zawsze imię, nazwisko, datę urodzenia i telefon osoby dla której zamawiamy usługę. Jeżeli jest to terapia zdalna np. leczenie na odległość to musimy jeszcze podać daty tych zabiegów, które wybiera dla siebie zawsze Klient.
Wszystkie zamówienia realizujemy poprzez http://sklep.gabinetindygo.pl


Sprzedaż odpromienników możecie od grudnia 2022 prowadzić w sprzedaży bezpośredniej. Odpromiennik OP-5 dopasowuje się do DNA użytkownika po pierwszych dniach użytkowania automatycznie i nie będzie już działał na inne osoby.
Żeby utrzymać status Klienta VIP w kolejnym miesiącu, musicie zrobić obrót w wysokości 200 zł na miesiąc.

Przykład:

na sklep.gabinetindygo.pl zakupujecie dla swojego kolegi, brata, siostry, znajomego odpromiennik i 3 zabiegi terapii na odległość

Odpromiennik 180 zł
3 zabiegi terapii po 45 = 135 zł

Osoba dla której zamówiliście usługi zapłaci zgodnie z naszym cennikiem 315 zł. Wam (dzięki zniżce 30 %) zostanie więc 94,5 zł (315 zł – 30%= 94,5 zł). Piętnaście takich osób daje Wam w miesiącu 1417 zł dodatkowego dochodu, który bez ZUS i zgłaszania działalności gospodarczej możecie rozliczyć jako działalność nierejestrowaną.

Czy trudno jest znaleźć 15 osób, które mają jakieś dolegliwości bólowe lub inne? Raczej nie. Musimy je jednak przekonać, że taki rodzaj terapii działa, a jest to dość nietypowa branża medycyny naturalnej. Trzeba więc na początek wypróbować taką terapię na sobie. Wystarczy zakup odpromiennika 180 zł i jednej terapii za 45 zł, żeby przekonać się jak to działa, jak zachowuje się nasz organizm. Oczywiście ze zniżką 30%, czyli wcześniej trzeba się zgłosić do Programu Partnerskiego. Odpromiennik możecie odesłać w ciągu 14 dni i oddamy Wam za niego pieniądze, ale rzadko się zdarza, żeby ktoś odesłał nasz odpromiennik. Dlaczego? Przekonacie się sami.

Życzymy sukcesów, a jednocześnie pragniemy podkreślić, że udział w Programie Partnerskim nie jest jednoznaczny z jakąkolwiek formą zatrudnienia w naszej firmie. Nie wypłacamy też żadnych prowizji jak to bywa w programach MLM. Chcemy, żeby warunki naszej współpracy od samego początku były dla Was jasne i przejrzyste.

Rejestracja w Programie Partnerskim jest jednocześnie oświadczenie o zapoznaniu się z Regulaminem sprzedaży Indygo.
Regulamin