Ziołolecznictwo

Pierwsze wiadomości o ziołolecznictwie znajdują się w dokumentach historycznych z okresu ok. 2000 lat p.n.e. Ludzie od wieków stosowali zioła z bardzo dobrymi rezultatami, a ich właściwości zaczęły doceniać nawet firmy farmaceutyczne kiedy okazało się, że nie wszystko można wyleczyć antybiotykiem.

Zioła w powiązaniu z radiestezją (indywidualny dobór do danego organizmu) dają ogromne możliwości przy jednoczesnym wyeliminowaniu do minimum skutków niepożądanych. Okazuje się, że próby dopasowania jednej mieszanki ziół do różnych osób nie zawsze daje oczekiwane efekty. Każdy człowiek jest inny, ma inne schorzenia. Dobranie np. mieszanki z pokrzywą, osobie, która bierze leki na rozrzedzenie krwi nie jest dobrym wyborem gdyż pokrzywa wpływa również na rozrzedzenie krwi i dojdzie wówczas w 100% do krwotoków z nosa.

Poniżej zestawienie ziół i innych darów natury wykorzystywanych w naszym gabinecie:

Pobierz

Poprzez ziołolecznictwo pomagamy między w innymi likwidowaniu następujących zaburzeń:

 • zaburzenia układu pokarmowego (biegunki, zaparcia)
 • choroby pasożytnicze
 • choroby skóry
 • przeziębienia
 • kamica nerkowa
 • depresja
 • choroby układu moczowego
 • dolegliwości miesiączkowe
 • choroby układu nerwowego
 • choroby gardła
 • choroby nowotworowe (wyłącznie wspomagająco przy chemii)
 • choroby wątroby
 • alergie
 • grzybice

Wykonujemy dobór ziół na miejscu w sklepie, metodą radiestezyjną.

Ziołolecznictwo to potężny dział medycyny ludowej, naturalnej i tradycyjnej. Nie zezwalamy naszym klientom na spożywania podczas takiej kuracji – dobranej przez nas – zażywania jakichkolwiek niesprawdzonych suplementów diety, innych ziół, ani innych specyfików o których zażywaniu nas nie poinformowali. Oczywiście wyjątkiem są leki, które pacjent zażywa z powodu chorób przewlekłych i które przepisał mu lekarz medycyny. Nasz zestaw ziół zawsze, ale to zawsze, będzie tak dobrany, aby nie kolidował z zażywanymi na stałe lekami. Nie mamy uprawnień do negowania decyzji lekarza medycyny tradycyjnej, jaka nie byłaby to specjalizacja. Z drugiej jednak strony oczekujemy zrozumienia ze strony naszych kolegów pracujących na co dzień jako specjaliści medycyny tradycyjnej. My nie będziemy nigdy specjalistami z chirurgii naczyniowej czy ortopedami. Niestety w 90% lekarz medycyny tradycyjnej nie jest specjalistą z medycyny naturalnej. Mamy uprawnienia Państwowe do wykonywania swojej pracy podobnie jak lekarz lub fizjoterapeuta. Dlatego wszelkie próby negowania naszych decyzji przez osoby nie posiadające takich uprawnień jak nasze, uznamy jako pomówienie i będziemy kierowali takie sprawy do sądu celem zadośćuczynienia finansowego, które oddamy na cele charytatywne.


Nasze doświadczenie jest udokumentowane wynikami zarówno przy walce z chorobami układu pokarmowego, alergii jak i chorobami nowotworowymi czy chorobami skóry. Mieliśmy przypadki kiedy medycyna tradycyjna nie dawała sobie rady i dopiero nasza interwencja wręcz ratowała ludziom życie. Mieliśmy oczywiście także przypadki kiedy my nie dawaliśmy rady i konieczna była wizyta chorego człowieka najzwyczajniej u lekarza. Nawet sami takich ludzi od nas zawoziliśmy do przychodni. Przyznaliśmy się więc publicznie. że nie wszystko można wyleczyć ziołami czy radiestezją, że medycyna tradycyjna wręcz niezbędna bo jak wyleczymy raka czy zoperujemy przepuklinę? Oczekujemy szczerości i szacunku od przedstawicieli medycyny tradycyjnej bo największą wartością jest życie ludzkie, a nie chore ambicje występujące po jednej i drugiej stronie medycyny.